Tłumacz chińsko tradycyjny-polski online darmowy

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 głosów, ocena: 0/5)  Darmowy chińsko tradycyjny-polski tłumacz online, do tłumaczenia oddzielnych wyrazów, fraz i krótkich tekstów. Dla chińsko tradycyjny-polski tłumaczenia wprowadź chiński tradycyjny tekst do okna w górze. Następnie do uruchomienia chińskiego tradycyjnego tłumacza online naciśnij zielony przycisk "Tłumacz", a tekst zostanie przetłumaczony.

 0 /5000


Alternatywny translator chińsko tradycyjny-polski online

Tłumacz online z chińskiego tradycyjnego na polski, pomoże przetłumaczyć oddzielne wyrazy, frazy, zdania i krótkie teksty. Ten tłumacz chińsko tradycyjny-polski może przetłumaczyć nie więcej niż 1000 znaków za jeden przekład.


 0 /1000

Nowoczesne formy tradycyjnych chińskich znaków pojawiły się po raz pierwszy w czasach dynastii Han, około 200 r. p.n.e.. W V wieku naszej ery, podczas panowania południowych i północnych dynastii, hieroglify przybrały mniej lub bardziej ostateczną formę, która przetrwała do dnia dzisiejszego. Termin "tradycyjny" w odniesieniu do tej formy chińskiego pisma pojawił się po reformie chińskiego pisma w Chińskiej Republice Ludowej w latach pięćdziesiątych XX wieku. Ta reforma chińskiego pisma uprościła zapis wielu hieroglifów i stała się znana jako uproszczona. Ze względu na powszechne stosowanie uproszczonego pisma chińskiego na całym świecie, nazwa tradycyjna zaczęła być używana do określenia starej, nieuproszczonej formy. Obecnie chińskie tradycyjne formy hieroglifów są używane na Tajwanie, w Makau, Hongkongu, a także w wielu chińskich społecznościach na całym świecie.